O nas

Zanim zadomowiliśmy się w Puszczy Bolimowskiej głównie działaliśmy od 1992 roku jako Agencja Artystyczna Dziesięciu Muz. Realizowaliśmy profesjonalną, nowoczesną i uczciwą obsługę wszelkiego rodzaju imprez: firmowych, promocyjnych, rozrywkowych, artystycznych i charytatywnych.

Nasze doświadczenie doceniło kilkaset polskich i zagranicznych firm oraz osoby prywatne. Z wieloma łączy nas do dziś stała współpraca.

Działalność przenieśliśmy do utworzonego w 199 roku Zaścianka Babie Lato Teraz realizujemy dla nich szkolenia, konferencje, imprezy rekreacyjno-sportowe, artystyczne, promocyjne czy jubileusze.

Zapewniamy kompleksową organizację zleconych przedsięwzięć. Odciążamy zleceniodawcę na wszystkich etapach realizacji imprezy gdyż proponujemy skuteczne i adekwatne do potrzeb autorskie scenariusze, przystosowanie terenu pod imprezę plenerową. Zapewniamy oświetlenie, nagłośnienie, muzykę, aktorów, konferansjerów, hostessy, poczęstunek, noclegi, transport, druki szkoleniowe, informacyjne czy promocyjne, zaplecze socjalne dla uczestników i wykonawców.

Piknikowy teren przekształciliśmy w Ośrodek Rekreacyjno-Edukacyjny Zaścianek Babie Lato. Na dwunastu hektarach możemy zorganizować wszystko: eventy, spływy rzeką Rawką, zabawy na naszym stawie, imprezy rodzinne, wesela, wycieczki do rezerwatów przyrody.
Zaczęliśmy się specjalizować w programach dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół. Realizujemy wydarzenia angażujące podopiecznych sportowo, artystycznie (plastyka, teatr, estrada), społecznie, naukowo i kulinarnie.

Przy Zaścianku powstała w 2016 roku Wioska Odkrywania Talentów, która otrzymała w 2015 roku, od Ośrodka Rozwoju Edukacji przy MEN, certyfikat Miejsca Odkrywania Talentów. Jest to miejsce niezwykłe, gdzie spotykają się dzieci i młodzież o wielu różnorodnych talentach i chęci rozwoju. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy czuje się ważny i wyjątkowy. Wiemy, że każdy ma w sobie jakiś talent. My jesteśmy po to, aby go odkryć i dać możliwość jego wzmacniania.

To tutaj od 2019 roku organizujemy półkolonie dla dzieci i młodzieży. Babie Lato to magiczne i tajemnicze miejsce, doskonałe na pierwszy, samodzielny wyjazd. Przygody, jakie szykujemy wzmacniają i budują w nich odwagę, kreatywność, lojalność, pracowitość i empatię.

Programy realizujemy szanując przyrodę nas otaczającą zgodnie z wymogami terenu Natura 2000. O spełnianiu tych wymagań niech świadczy to, że w naszym stawie bobry mają swoje żeremia, mimo pływających łódek.

Serdecznie zapraszamy gości lubiących i szanujących takie klimaty.

Zajęcia półkolonijne

GARŚĆ PRZYDATNYCH INFORMACJI:

 • Półkolonie Przygodowe są doskonałe dla dzieci w wieku 6-11 lat. Te 7 dni spędzone poza domem to w sam raz dla pierwszego wyjazdu dziecka. Nasi wychowawcy pomogą dzieciom zaaklimatyzować się w nowej grupie i stopniowo, przy okazji świetnej zabawy, podejmować coraz trudniejsze wyzwania.
 • Posiłki: U nas dzieci są dopilnowane i nakarmione do syta. Posiłków w sumie będzie 4: o godzinie 9.00, po porannej toalecie, cała 30 osobowa drużyna zasiada w „stołówce” do śniadania, o godz. 11.00 jest II śniadanie, o 14.00 obiad, o 17.00 podwieczorek. Przez cały dzień dzieci będą miały dostęp do napojów i owocowych przekąsek.
 • Zgłoszenia na półkolonie przyjmowane będą od 15 marca. W celu zapisania dziecka prosimy wypełnić zgłoszenie zawierając w nim: imię, nazwisko i datę urodzenia dziecka a także kontakt telefoniczny z rodzicem zgłaszającym oraz wysłać na babielato@babielato.pl.
 • Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy informację o dotarciu zgłoszenia a na początku czerwca wyślemy KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ, którą prosimy wypełnić i przesłać na mail lub złożyć w Zaścianku lub w kawiarence Czerwony Kapturek  w Skierniewicach.
 • Półkolonie będą zarejestrowane w maju w Kuratorium po sprawdzeniu miejsca półkolonii przez Sanepid i straż pożarną.
 • Koszt półkolonii – 800 złotych. U nas można zrealizować Bon Turystyczny.

Pytania prosimy kierować na ataboryska@gmail.com lub 531 116 111 w godz. 10.00 – 16.00

Turnusy półkolonii dla dzieci w wieku 6-11 lat:

   1.    5 – 9.07
   2. 12 – 16.07
   3. 19 – 23.07
   4. 26 – 30.07
   5.    2 – 6.08
   6.   9 – 13.08
   7. 16 – 20.08

Razem z Wami, z Niziołkami i Krasnoludami będziemy zdobywać Świat. Wspólnie zrealizujemy programy:

 • Turnieje sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, ping-pong, badminton, piłkarzyki, rzutki, unihokey, łodzie na stawie
 • Dzienną i nocną grę terenową w poszukiwaniu zaginionych kluczy
 • Survival: most komandoski / skok zaufania / pajęczyna /”pływanie we mgle”
 • Maraton kulinarny – kuchenne rewolucje
 • Namalujemy mapę twoich talentów
 • Warsztaty estradowo-teatralne
 • Kolorosferę plastyczną i fotograficzną
 • Wieczorne turnieje gier planszowych
 • Dyskoteka, czyli szalone pląsy

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia w Wiosce

Zajęcia Cena / dziecko
Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.

Półkolonie 2021