O nas.

Zanim zadomowiliśmy się w 2001 roku w Puszczy Bolimowskiej głównie działaliśmy od 1992 roku jako Agencja Artystyczna Dziesięciu Muz. Realizowaliśmy profesjonalną, nowoczesną i uczciwą obsługę wszelkiego rodzaju imprez: firmowych, promocyjnych, rozrywkowych, artystycznych i charytatywnych.

Nasze doświadczenie doceniło kilkaset polskich i zagranicznych firm oraz osoby prywatne. Z wieloma łączy nas do dziś stała współpraca.

Działalność przenieśliśmy do utworzonego w 199 roku Zaścianka Babie Lato Teraz realizujemy dla nich szkolenia, konferencje, imprezy rekreacyjno-sportowe, artystyczne, promocyjne czy jubileusze.

Zapewniamy kompleksową organizację zleconych przedsięwzięć. Odciążamy zleceniodawcę na wszystkich etapach realizacji imprezy gdyż proponujemy skuteczne i adekwatne do potrzeb autorskie scenariusze, przystosowanie terenu pod imprezę plenerową. Zapewniamy oświetlenie, nagłośnienie, muzykę, aktorów, konferansjerów, hostessy, poczęstunek, noclegi, transport, druki szkoleniowe, informacyjne czy promocyjne, zaplecze socjalne dla uczestników i wykonawców.

Piknikowy teren przekształciliśmy w Ośrodek Rekreacyjno-Edukacyjny Zaścianek Babie Lato. Na dwunastu hektarach możemy zorganizować wszystko: eventy, spływy rzeką Rawką, zabawy na naszym stawie, imprezy rodzinne, wesela, wycieczki do rezerwatów przyrody.
Zaczęliśmy się specjalizować w programach dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci z przedszkoli i szkół. Realizujemy wydarzenia angażujące podopiecznych sportowo, artystycznie (plastyka, teatr, estrada), społecznie, naukowo i kulinarnie.

Przy Zaścianku powstała w 2016 roku Wioska Odkrywania Talentów, która otrzymała w 2015 roku, od Ośrodka Rozwoju Edukacji przy MEN, certyfikat Miejsca Odkrywania Talentów. Jest to miejsce niezwykłe, gdzie spotykają się dzieci i młodzież o wielu różnorodnych talentach i chęci rozwoju. Stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy czuje się ważny i wyjątkowy. Wiemy, że każdy ma w sobie jakiś talent. My jesteśmy po to, aby go odkryć i dać możliwość jego wzmacniania.

To tutaj od 2019 roku organizujemy półkolonie dla dzieci i młodzieży. Babie Lato to magiczne i tajemnicze miejsce, doskonałe na pierwszy, samodzielny wyjazd. Przygody, jakie szykujemy wzmacniają i budują w nich odwagę, kreatywność, lojalność, pracowitość i empatię.

Programy realizujemy szanując przyrodę nas otaczającą zgodnie z wymogami terenu Natura 2000. Na naszym terenie mamy ponad hektar rezerwatu przyrody. O spełnianiu wymagań ochrony środowiska niech świadczy to, że w naszym stawie bobry mają swoje żeremia, mimo pływających łódek.

Serdecznie zapraszamy gości lubiących i szanujących takie klimaty.

Półkolonie HAKUNA MATATA

 • Półkolonie są doskonałe dla dzieci w wieku 6-12 lat. Te 5 dni spędzone poza domem to w sam raz dla pierwszego wyjazdu dziecka. Nasi wychowawcy pomogą dzieciom zaaklimatyzować się w nowej grupie i stopniowo, przy okazji świetnej zabawy, podejmować coraz trudniejsze wyzwania.
 • Posiłki: U nas dzieci są dopilnowane i nakarmione do syta. Posiłków w sumie będzie 3: o godzinie 9.00, po porannej toalecie, cała 30 osobowa drużyna zasiada w „stołówce” do śniadania, o 14.00 obiad, o 16.30 podwieczorek. Przez cały dzień dzieci będą miały dostęp do napojów i owocowych przekąsek.
 • Zgłoszenia na półkolonie przyjmowane będą od 15 kwietnia. W celu zapisania dziecka prosimy wypełnić zgłoszenie zawierając w nim: imię, nazwisko, wiek dziecka i wybrany turnus, a także kontakt telefoniczny z rodzicem zgłaszającym oraz wysłać na babielato@babielato.pl .
 • Koszt 700 złotych za 5 dni od poniedziałku do piątku, Zaliczka rezerwująca termin – 200 złotych z tytułem przelewu: imię i nazwisko dziecka, data turnusu. W rozliczeniu uwzględniamy Bon Turystyczny.
  Agencja Artystyczna Dziesięciu Muz,
  mBank S.A. nr. 20 1140 2017 0000 4102 0190 8038
 • Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy kartę półkolisty wraz z regulaminem, którą prosimy wypełnić i przesłać na mail lub złożyć w Zaścianku.
 • Półkolonie będą zarejestrowane w czerwcu w Kuratorium po sprawdzeniu miejsca półkolonii przez Sanepid i straż pożarną.
 • Koszt półkolonii – 700 złotych. U nas można zrealizować Bon Turystyczny.

Pytania prosimy kierować na ataboryska@gmail.com lub 531 116 111 w godz. 10.00 – 16.00

Turnusy półkolonii dla dzieci w wieku 6-11 lat:

   1.    4 – 8.07
   2. 11 – 15.07
   3. 18 – 22.07
   4. 25 – 29.07

Razem z Wami, będziemy zdobywać Świat. Wspólnie zrealizujemy programy:

 • Turnieje sportowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, ping-pong, badminton, piłkarzyki, rzutki, unihokey, łodzie na stawie.
 • Gry terenowe w poszukiwaniu zaginionych kluczy.
 • Survival: most komandoski / skok zaufania / pajęczyna /”pływanie we mgle”.
 • Maraton kulinarny – kuchenne rewolucje.
 • Namalujemy mapę twoich talentów.
 • Warsztaty estradowo-teatralne.
 • Kolorosferę plastyczną i fotograficzną.
 • Wieczorne turnieje gier planszowych.
 • Dyskoteka, czyli szalone pląsy.

Formularz zgłoszeniowy na zajęcia w Wiosce

Zajęcia Cena / dziecko
Success! Your message has been sent to us.
Error! There was an error sending your message.

Półkolonie 2022