Dojazd do Zaścianka Babie Lato

Jadąc z Łodzi można, zjechać węzłem SKIERNIEWICE/ŁOWICZ (dojazd w 18 minut), pojechać na Łowicz i skręcić w prawo na Nieborów/Bolimów.
Jadąc z Warszawy można, zjechać węzłem WISKITKI (dojazd w 18 minut), pojechać na Sochaczew, skręcić w Aleksandrowie na Nieborów, w Bolimowie na Skierniewice.

Jak dojechać od strony Bolimowa? Na rynku w Bolimowie skręcamy na Skierniewice. Po przejechaniu (wiaduktem nad autostradą) 4,2 km zwalniamy i skręcamy w lewo przed drewnianym drogowskazem „Zaścianek Babie Lato”
Nie wolno skręcać wcześniej przy drogowskazie „Ziemiary 0,5”.

Dalej, żużlową polną drogą, jedziemy w dół do skrzyżowania. Tu skręcamy w prawo. Z oddali zobaczymy drewnianą strzechę i to jest właśnie Tu. Samochód zostawiamy na parkingu.

Bez problemu można dojechać do Zaścianka:

  • z Płocka (przez Wyszogród, Sochaczew – 81 km)
  • z Mszczonowa – około 40-30 minut dojazd (przez Skierniewice – 40 km)
  • Rawy Mazowieckiej (35 km)
  • Żyrardowa (przez Wiskitki, Aleksandrów – 25 km)
  • Łowicza (24 km)
  • Sochaczewa (23 km)
  • Skierniewice są tuż tuż (10 km)

Jak dojechać od strony Skierniewic? Jedziemy na Sochaczew. Po wjechaniu do lasu mamy jeszcze do pokonania ok. 8 km. Gdy po prawej stronie kończy się ściana wysokich drzew, zwalniamy i po około 250 m. znajduje się drewniany drogowskaz „Zaścianek Babie Lato”. Skręcamy w prawo.
Dalej, żużlową polną drogą, jedziemy w dół do skrzyżowania. Tu skręcamy w prawo. Z oddali zobaczymy drewnianą strzechę i to jest właśnie Tu. Samochód zostawiamy na parkingu.

W trakcie trwania imprezy, na życzenie firmy, od strony Bolimowa i Skierniewic umieszczamy drogowskazy z logiem – nazwą Waszej firmy.

Gdybyście jednak mieli kłopot ze znalezieniem trasy – zadzwońcie:
602 672 875 – Włodzimierz Taboryski