Imprezy dla firm

Zapewniamy spotkania trzeciego stopnia z czterema żywiołami: ziemią, wodą, powietrzem i ogniem.

Po wodzie

Spływ jest niezapomnianym przeżyciem. Na pewno oderwiecie się od codzienności. Zrobicie bajeczne zdjęcia „wodoodpornym” aparatem, gdyż rzeka Rawka mknie i meandruje przez sam środek dzikiej Puszczy. Od czasu do czasu przeniesiecie kajak przez zwalone w poprzek rzeki drzewo. Na pobliskim zalewie popływacie na żaglówkach. Staw umożliwi grę na pontonach w hokeja lub w koszykówkę. Można nurkować. Można też leżeć w łódce i nic więcej nie robić. Ratownicy czuwają. Spotkania z wodnym żywiołem organizujemy dla większych grup a zwłaszcza jako część programu integracyjnego.

W powietrzu

Wyobraźcie sobie przeżycia, których doznacie szybując nad Puszczę poprzecinaną krętą rzeką, utkaną mrugającymi oczkami stawów i z imponującym 40. hektarowym zalewem. U nas możecie to przeżyć wznosząc się balonem lub szybując paralotnią. Podobnych emocji dostarczą wam zjazdy na linach z wysokich drzew i wzgórz, czy skoki na bungee. Polecamy także zabawy z dronami.

Nad ogniem

Wieczory rozświetlą ogniska, przez które można skakać, albo zaprosimy Was na spacer po … rozżarzonych węglach.
Polecamy też nocne spotkania z gwiazdami, które szczególnie rozświetlają niebo.

Jeśli ktoś szuka niezwykłego miejsca dla zorganizowania spotkania firmowego: szkolenia, integracji itp., to właśnie je znalazł.
Zaścianek Babie Lato doskonale się nadaje na tego typu imprez. Nasze 12 hektarów, otoczone łąkami, lasami Puszczy Bolimowskiej oraz meandrującą rzeką Rawką (rezerwat przyrody), z urzekającymi widokami na staw, którym mieszkają bobry, to idealna propozycja dla grup zorganizowanych.
Możemy wybrać wycieczkę pieszą licznymi szlakami turystycznymi, dla rowerzystów są przygotowane spokojne trasy z możliwością zabrania nawet kilkulatka, ale także trudne trasy dla wyczynowców.
Maluchy można powierzyć zaufanym opiekunkom, a starszym dzieciom pozwolić godzinami hasać po naturalnym placu zabaw, po plaży czy grać w piłkę nożną, siatkówkę i badmintona.

Na pewno pobyt w Zaścianku pomoże Wam naładować życiowe baterie. I właśnie w tej niezwykłej scenerii Babiego Lata zapraszamy Was na pyszne dania przygotowywane przez naszego szefa kuchni. W Barze u Szarego Wilka możemy spożyć posiłek w różnorodnej scenerii: na plaży, w „leniwym lasku” z hamakami, huśtawkami, przy stawie, na wyspie, na łące wśród kwiatów.
Biesiada: To tylko część naszych pomysłów kulinarnych na okoliczność imprezy piknikowo – biesiadnej lub plenerowo – integracyjnej. Zawsze kierujemy się Państwa gustem i trafnym wyborem. Proszę zajrzeć do Baru u Szarego Wilka.